Nasza podróż

Plan naszego wyjazdu jest następujący:

We trzy, tj. Lidka, Sobota i ja (K8) wyjeżdżamy z Warszawy w piątek wieczorem i dojeżdżamy do Orzesza, skąd rano w sobotę zabieramy Monikę i już wszystkie razem udajemy się w kierunku Balatonu. Tam mamy drugi nocleg. Po śniadaniu wsiadamy na motocykle i wyruszamy do Bośni i Hercegowiny. Śpimy w okolicach Bugojno, skąd następnego dnia jedziemy do Splitu na kolejny nocleg, zwiedzają po drodze miasto Mostar w Bośni.

Ze Splitu pojedziemy wybrzeżem zobaczyć Jeziora Plitwickie. Kolejne dwie noce spędzimy właśnie tu – prawdopodobnie w miasteczku Rijeka. Razem z Sobotą mamy nadzieję, że uda nam się przy okazji zanurkować i doświadczyć nowych wrażeń

Następny punkt to Włochy. Tu planujemy przede wszystkim zwiedzić Triest. Z Włoch wyruszymy na Słowenię do Mariboru. To ostatni planowany zagraniczny nocleg, gdyż stamtąd wracamy od razu do Orzesza.

Jeśli chodzi o noclegi, to zamierzamy korzystać z tych „bliżej natury”, co może być całkiem sympatycznym i nowym lub dawno zapomnianym dla niektórych z nas doświadczeniem

Plan jest, a czy dużo po drodze się zmieni – zobaczymy. Na bieżąco będziemy starały się o wszystkim informować, zarówno na stronie internetowej jak i naszej facebook’owej  Będą zdjęcia, będą opowiadania . Z nami nigdy nie jest nudno, o czym wiele osób miało się już przyjemność przekonać;) Wspierajcie nas duchowo, a finansowo zachęcam Was do wsparcia fundacji i jej podopiecznej Madzi.

Zarys trasy poniżej

GT_2015_mapa

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.