IV Girls TRIP – Czyli zaczynamy majówkę 2016 :)

Nieco z zaskoczenia, ale jakże pozytywnego odezwali się do nas przyjaciele Robert i Grażka, którzy w 2015 roku, jako pierwsi zainicjowali wpłatę za każdy przejechany przez nas kilometr na konto Madzi Szostak.

W tym roku podjęli to samo wyzwanie.

Magdę każdy zna i pamięta, bo stała się bohaterką naszego GT Summer Edition. Informacja na naszej stronie była TUTAJ

Wiele padało pytań i odpowiedzi, wiele też pytań pozostało bez odpowiedzi, a Magda i jej najbliżsi nadal każdego dnia dzielnie podejmują kolejne wyzwania związane z przypadłością jaką jest Phelan McDermide Syndrome 22q13.3

Każdego dnia potrzebują też tego samego… fachowej opieki i rehabilitacji, a co za tym idzie funduszy na zapewnienie Madzi odpowiednich warunków i najlepszych zajęć w okresie rozwojowym.

I tu pojawia się kolejna nasza propozycja dla chętnych. Nie wiele wprawdzie przed nami kilometrów i dni, ale jeśli dzięki naszej wyprawie możemy, choć w niewielkim stopniu pomóc, a przede wszystkim naświetlić problem, z jakim, na co dzień zmagają się rodzice Magdy -Beata i Paweł – a przy okazji zasilić konto Madzi to jest to kolejny nasz babski wyjazd z „misją”;)

Tym razem będzie nas już osiem, a dla niektórych z nas będzie to pierwsza motocyklowa wyprawa w życiu. Motywacja jest ogromna.

Zachęcamy do śledzenia naszej majówkowej wyprawy, a przy okazji zasilenia konta Madzi w Żywickiej Fundacji Pomocy Dzieciom – 10 groszy za każdy przejechany przez nas kilometr.

Licznik odpalamy tym razem na motocyklu Marty, gdyż to ona przejedzie tym razem najwięcej kilometrów.

Przy okazji dziękujemy także wszystkim, którzy postanowili na konto Magdy przekazać swój 1% podatku.

Fundacja Pomocy Dzieciom
34-300 Żywiec
ul. Witosa 3
nr 13 8137 0009 0014 5802 2000 0010
z dopiskiem: darowizna dla Magdy Szostak

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.