Niech Was nie zmyli cisza…

…która zapanowała na naszej stronie! Byłyśmy zapracowane jak nigdy. Ale zacznijmy od początku.

W sezonie 2018 celem podróży była Albania. Wyjątkowo tym razem towarzysze podróży byli obu płci, gdyż dziewczyny zabrały w tę podróż swoich mężów i dzieci 🙂 Kasia, Jola i K8 dzielnie pokonywały Albańskie szutry i winkle zwiedzając po drodze wiele ciekawych miejsc. Tydzień wcześniej również do Albanii swoją podróż wraz mężem i przyjaciółmi rozpoczęła Asia. Nie udało się dziewczynom jednak spotkać w trasie, a co do samej Albanii –bez dwóch zdań, trzeba to zobaczyć samemu.

Mówi się, że to najmniej europejski kraj w Europie…czy tak jest naprawdę…w pewnym sensie. Żeby nie zanudzać oto jak wyglądała ta podróż w fotograficznym skrócie na samym końcu poniżej 🙂

W zeszłym roku miało miejsce również wspaniałe wydarzenie a mianowicie do grona naszych wielbicieli dołączył Tadzik, dzięki któremu Marta ma szansę jeszcze przez trzy miesiące odpocząć od nas i od motocykla, ciesząc się urokami macierzyństwa.

Gratulujemy Marcie i Bartkowi wspaniałego syna 🙂

Pierwsze nasze spotkanie już w siodle zaplanowałyśmy na koniec maja – spotykamy się na zlocie Speed Ladies w Borach Tucholskich. W planach jeszcze Pol’and’Rock Festival oraz tradycyjnie, kilkudniowy ‘trip’ w damskim gronie. Powoli klarują się plany co do kierunku i terminu kolejnej wyprawy.

W chwili obecnej pełną parą przygotowujemy się do kolejnych targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2019

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.