Niech Was nie zmyli cisza…

…która zapanowała na naszej stronie! Byłyśmy zapracowane jak nigdy. Ale zacznijmy od początku.

W sezonie 2018 celem podróży była Albania. Wyjątkowo tym razem towarzysze podróży byli obu płci, gdyż dziewczyny zabrały w tę podróż swoich mężów i dzieci 🙂 Kasia, Jola i K8 dzielnie pokonywały Albańskie szutry i winkle zwiedzając po drodze wiele ciekawych miejsc. Tydzień wcześniej również do Albanii swoją podróż wraz mężem i przyjaciółmi rozpoczęła Asia. Nie udało się dziewczynom jednak spotkać w trasie, a co do samej Albanii –bez dwóch zdań, trzeba to zobaczyć samemu.

Mówi się, że to najmniej europejski kraj w Europie…czy tak jest naprawdę…w pewnym sensie. Żeby nie zanudzać oto jak wyglądała ta podróż w fotograficznym skrócie na samym końcu poniżej 🙂

W zeszłym roku miało miejsce również wspaniałe wydarzenie a mianowicie do grona naszych wielbicieli dołączył Tadzik, dzięki któremu Marta ma szansę jeszcze przez trzy miesiące odpocząć od nas i od motocykla, ciesząc się urokami macierzyństwa.

Gratulujemy Marcie i Bartkowi wspaniałego syna 🙂

Pierwsze nasze spotkanie już w siodle zaplanowałyśmy na koniec maja – spotykamy się na zlocie Speed Ladies w Borach Tucholskich. W planach jeszcze Pol’and’Rock Festival oraz tradycyjnie, kilkudniowy ‘trip’ w damskim gronie. Powoli klarują się plany co do kierunku i terminu kolejnej wyprawy.

W chwili obecnej pełną parą przygotowujemy się do kolejnych targów motocyklowych Warsaw Motorcycle Show 2019

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.