Plan GirlsTRIP na I połowę 2017. Zapraszamy!

vama

 

Święta, święta… i po świętach, ba nawet gdzieś w miedzy czasie udało się przywitać Nowy Rok, ale wszystko co dobre szybko się kończy po to żeby można było zacząć planować jeszcze coś lepszego. Oto nasze plany na pierwszą połowę 2017 roku.

Majówkę 28.04 do 3.05 zamierzamy spędzić w Krakowie i okolicach kontynuując naszą lekcje historii. Oczywiście standardowo plan ułożymy taki żeby nikt nie narzekał na brak atrakcji , a szczegółowy „rozkład jazdy” przestawimy w kwietniu. A teraz drugi wyjazd równie ważny bo wakacyjny 23.06-2.07 do Rumuni, w której zamierzamy odwiedzić urokliwie i jedyne w swoim rodzaju nadmorskie miasteczko Vama Veche niedaleko granicy z Bułgarią.

Plan wyjazdu jest już właściwie ustalony, ale póki co możemy zdradzić że początek podróży zaczniemy w znanym dla nas i większości stylu czyli dość nietypowo, ale wrócimy już dość tradycyjnie, gdyż większości Rumuńskich atrakcji nie zamierzamy przegapić, tak więc standardowo Tranfogarska, Transalpina, Sapanta, Wąwóz Bicaz, czy też najciekawsze Zamki Drakuli.

Wyjazd niskobudżetowy 😉

Serdecznie zapraszamy. Dziewczyny rezerwujcie terminy !!!!

 

 

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.